Apie PC MADA

MADA – tai visai šeimai skirtas prekybos centras. Šiuolaikiška, tačiau jaukumo nepraradusi MADA – tai vieta, kur Jūs patogiai ir greitai apsipirksite. Pas mus rasite daug parduotuvių, kurių nerasite kitur.

Kasdien prekybos centre MADA apsilanko apie 14 000 vilniečių ir miesto svečių. 27 800 kv. m prekybos centre MADA įsikūrę daugiau nei 100 modernių parduotuvių: maisto prekių, drabužių, audinių ir siuvimo priedų, avalynės, galanterijos, aksesuarų ir papuošalų, kosmetikos ir parfumerijos, optikos salonas, vaistinė, bankas ir daug kitų įvairias paslaugas teikiančių įmonių.

MADOJE įkurta Audinių galerija, po vienu stogu subūrė audiniais ir jų priedais prekiaujančias parduotuves, siuvėjus ir dizainerius. Audinių galerijos tikslas - pasiūlyti pirkėjui tiek audinių, tiek dizainerio ir siuvimo paslaugas vienoje vietoje.

MADOJE galite ir papietauti ir papramogauti, nes jūsų visada laukia lietuviškų valgių tradicijas puoselėjanti kavinė ”Katpėdėlė”, savo picomis garsi “Čili Pica” bei kinų smuklė “Naujieji Rytai”.

Jaukiame Amerigo boulingo ir biliardo klube rasite visa, ko reiktų įdomiai praleisti laisvalaikį.
Mes siekiame, kad kiekvienas Jūsų, nesugaišdamas daug laiko, rastų malonų aptarnavimą ir gerus pirkinius.

…čia PATOGU - JAUKU - GREITA